Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcu günlük burç yorumu okuyucularına selamlar.

Akrep burcu insanları her zaman sezgisel gücü, karizmatik ve gizemli tavırlarıyla tanınır. Oldukça tutkulu olan Akrep insanı, kimi zaman sevgisiyle insanı korkutsa da her zaman yanınızda olan en büyük dostlarınızdan birine de dönüşebilir. Yeter ki kıskanç ve tutkulu yanını obsorve edebilsin. Büyük işlerin, cesaret isteyen olayların insanı olan Akrep’ler gözü pek yanlarıyla en zorlu işlerin altından kalkmayı başarabiliyorken, bakın gün içinde Akrep burçlarını ne gibi gelişmeler bekliyor?

Akrep Burcu Günlük Aşk Yorumu

Aşk konusunda tutku derecenizde biraz dikkatli olmalısınız. Aşırı kıskançlık ve sevgi gösterileriyle partnerinizi sıkabilirsiniz.

Aile-İş -Sağlık

İş ve para konusunda nicedir zorlanan Akrep’ler yakın zamana dek paranın çok yakınındaydı fakat bir türlü hak ettikleri para ve güce erişemiyorlardı. Oysa şimdi gökyüzü Akrep burçları için iş, para ve kazanç konusunda perdelerin aralandığının müjdesini veriyor adeta. Riskli hamleler büyük düşünen insanlar içindir evet. Ama siz Akrep’ler de he zaman çevresi tarafından cesaretli ve gözü pek insanlar olarak bilinirsiniz. İşte işimdiyse büyük düşünüp büyük oynamanın tam da zamanı… Zira riskli hamleler için adım atarsanız iş yönünden para hanesine o denli büyük para miktarları düşecektir.

Sağlık bakımından biyolojik olarak iyi hissedeceğiniz gibi psikolojik açıdan yersiz şüpheler kafanızda gereksiz soru işaretleri yaratabilir. Bu durum kendinizi bunaltmanıza neden olabilir. Bu yüzden yersiz şüphelerle anksiyeteler yaratarak kendinizi boğmayın.  İş- para koşuşturmaları ve yerli yersiz evhamlar arasında iyi beslenmeyi ihmal etmemelisiniz. Özellikle bu günlerde yediğinize içtiğinize dikkat etmelisiniz. Zira bu ara abur cuburu ve alkolü biraz kaçırabilirsiniz. Vitamin eksikliğine bağlı gelişebilecek olan gribal enfeksiyonlara dikkat diyoruz.