Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu (1 Ocak 2019 Salı)

Oğlak burcu günlük burç yorumu okuyucularına selamlar.

Dünyanın en olgun, sebatkar, itidalli ve mesafeli insanlarındandır Oğlak burcu insanı. Adeta bilgelik mesafesinde duran Oğlak insanları, çevrelerine ördükleri güven duvarlarından ötürü soğuk hatta itici tipler olarak dahi algılanabilir çoğu zaman. Ama bu kişiliklerin güvenlerini kazandıklarınızda yıkılmaz bir dosta dönüşebilirler.  Oğlak burcu insanları aynı zamanda yüksek dozda sorumluluk almayı seven kişiliklerdir. Birçok alt yapı çalışmasında ve düzen kurucu alanlarda dikkat ve sabır gerektiren zorlu işleri bitirmeyi göze alan Oğlak burcu insanının ta kendisidir. Düzene ve planlamaya aşık olan bu kişilikler için kader çoğu zaman zor stratejilerle ağlarını örse de Oğlak burcunda doğan kişiler her büyük öğretinin içinden de büyük bir tecrübeyle çıkmayı başarır.

Peki, bu gün gökyüzü Oğlak’lar için neler söylüyor? Biliyoruz siz bir Oğlak insanı olarak her zaman fedakarlık göstermeye, merhamet etmeye ve affetmeye programlanmış duyarlı bir kişiliktiniz. Ama artık bu konuda ayrı seçi yapmanın sırası gelmiş olabilir. Zira her kes herkes değil. Çevrenize şöyle dikkatlice bir bakın. Ve artık sapla samanı ayırın diyoruz. Aksi taktirde canınızı çok ama çok yakacak olan azılı bir düşman hemen yanınızda, pusuda bekliyor olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Aşk Yorumu

Diktatör yapınızla sevdiğiniz kişiyi daraltmamalı ve şekillendirmeye çalışmamalısınız. Zira zaman zaman aşkın karşılıklı özgürlükler ve esneklikler içinde yaşandığını unutabiliyorsunuz. Bu gün gönül ilişkilerinizde bu baskıcı tavırlara dikkat etmelisiniz.

Aile – İş – Sağlık

Evet,  bu gün Oğlak burçları için hayatlarında sıkı bir bahar temizliği yapmaları konusunda en iyi zamanlardan biri. İlişkileriniz, alışkanlıklarınız konusunda resetlemeye gidebilirsiniz. Bu aydınlanma, nicedir yapmayı istediğiniz içinizi kemiren bir kurt gibiydi adeta. İşte şimdiyse gerçekleştirmenin tam da sırası… Çevrenizdekilerle yüzleşin ya da bu aydınlanmayı kendi fıtratınızca sessizce başarın diyoruz.

Bu temizliğini mental yoldan zihninizde, somut yoldan hayatınızda yer alan kişilerde yaparken elbette yaşam alanlarınızda yani evlerinizde de real manada yapabilirsiniz. Sonuç olarak işiniz bittiğinde kimi insanlar sizden uzaklaşsa da;  hayatınızda, evinizde yer alan ne kadar angarya, aklınızda ne kadar paslı nokta varsa vedalaşma zamanı.  Her ihtimale karşı bunu yaparken de itidalli ve dikkatli olmanızda yarar var. Zira gökteki yıldızlar bu gün aile üyeleri, iş arkadaşları ve sosyal yaşamınızda yer alan arkadaşlarınızla aranızda yaşanabilecek gerginlikler konusunda da sizi uyarıyor. Sonuca varmak için herkesi aynı anda mutlu edemeyeceğiniz gerçeğine ermeli ve bu işi temiz bir şekilde kökünden halletmelisiniz. Kısacası psikolojik ve fiziksel olarak yürüttüğünüz bu başkalaşım sürecinde her türlü kulvarda yaşanabilecek olan tartışmalara kapı aralamamanız adına sizi uyarıyoruz.

Öte yandan bu konuda yersiz endişelere kapılmanıza da gerek yok zira yakında bu kara bulutlar ve havadaki gerginlik hakimiyeti dağılacak. Ayrıca bu aralar benliğinizde beliren sosyalleşme, sosyal sorumluluk projelerine katılma ve yardımlaşma güdülerini hafta sonuna erteleyerek tatil günlerinde de gerçekleştirebilirsiniz. Mevsimsel etkilerden doğabilecek olan romatizmal diz ağrılarına ve diş ağrılarına dikkat diyoruz.