Yay Burcu Günlük Burç Yorumu (1 Ocak 2019 Salı)

Yay burcu günlük burç yorumu okuyucularına selamlar.

Hayata pesimist gözlerle bakmayı yüksek noktada başarabilen burçlardır Yay burcu ve dolayısıyla da Yay insanı. Hayata bakış açıları onları büyük bir tecrübeyle her olaydan yeniden doğurur ve yoğurur sanki. Bu pozitif güçlülüklerinden dolayı dünyada var olan her şeye esprili bir gözle bakmayı öğrenmişlerdir.  Her olaydan pozitif bir sonuç çıkarmayı başaran engin ruhlu Yay burcu insanı için bu günlerde gökyüzü fırsatlar yaratmaya devam ediyor ve kapılarını sonuna kadar aralıyor.

Yay Burcu Günlük Aşk Yorumu

Oldukça şanslı bir döneme girmiş bulunuyorsunuz sevgili Yay burçları.  Gökyüzünüzdeki yönetici gezegeniniz Jüpiter sizi bu gün ve devamındaki günlerde koruyor zira. Sadece bu kadar da değil bolluğu, bereketi ve güzelliği de beraberinde getiriyor.  Örneğin nicedir sizi beğenen karşıt cinsten biri bu gün size açılabilir. Ya da nicedir süre gelen bir ilişkiniz varsa evlilik teklifi bile alabilirsiniz.

Aile – İş – Sağlık

Birçok alanda hızlandırılmış büyük geri dönüşümler alacağınız dönemin tam da başlangıcındasınız. Bu açıdan zekice kurduğunuz projeleri cesurca plana dökmenin tam da zamanı.  Ama okun diğer ucunda da düşünülmeden söylenen, tasarrufsuzca kullanılan sözlerin kırgınlıklara varabileceği bir dönemi de yaşıyorsunuz. Bu gün bu tarz tartışmalarla gelişebilecek olan ve yakınınızda bulunan birinin üzüntüsüne şahitlik yaratacak bir durum oluşursa şaşırmayın sakın.