Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu (1 Ocak 2019 Salı)

Yengeç burcu günlük burç yorumu okuyucularına selamlar.

Yengeç burcu su grubunda yer alan ve Ay’ın yönettiği en duygusal ayrıca naif yapılı insanları temsil eder.  Yengeç burçları anaç tavırları ya da babayani, sahiplenici, yardım sever yanlarıyla ön plana çıkan insanlardandır. Onlar için adeta merhamet timsali de diyebiliriz. Ama bu iyi yürekli tutumunuza rağmen uzun zamandır üzerinizde gezinen kara bulutlar sizi canınızdan bezdirmiş ve hayattan bunaltmış olabilir. Fakat şimdi Yengeç burçları için silkinmenin ve yaşama dönmenin zamanıdır. Kırgın ve naif yapınızla hayatın ve çevredekilerin sizi ezip geçmesine izin vermeyin sakın. Zira yıldızlar bu gün için silkinerek gerçek yaşama dönmenin tam vakti olduğunu işaret ediyor sizlere.

Yengeç Burcu Günlük Aşk Yorumu

Gönül ilişkilerinizde bu günden başlayarak harika bir aşk döngüsüne girdiğinizi belirtelim. Flörtleşmek, yeni bir aşka yelken açmak ya da sevdiğiniz kişiyle güzel zaman geçirmek için harika bir gün. Şayet uzun süredir kalbinizde biri varsa ve açılmakta güçlük çekiyorsanız açılmanın tam zamanı. Korkmayın ve açılın diyoruz. Kararınızı bir an önce verin ve aşkı yaşamak adına elinizi çabuk tutun. Zira gönül ilişkileri konusunda tam önümüzdeki 5 hafta boyunca şanslı bir dönemde olacaksınız. Sadece seçtiğiniz kişinin doğru kişi olduğundan emin olmalısınız.

Aile – İş – Sağlık Yorumu

Üzerinizde bulunan ölü toprağını atıp canlanırsanız şayet gayet olumlu getiriler alacağınız bir gündesiniz. Son zamanlarda yaşadığınız talihsizler sizi oldukça yormuş olsa da hayat devam ediyor. İyi kalpli ve merhametli yapınızla her zaman herkesi kendinizden fazla düşünen bir yengeç olarak sevdiğiniz kişinin gönlünü okşamak da günlük aktivitelerinizin arasında yer alabilir. Ağır iş yüküne ve strese bağlı mide ağrılarına dikkat!